KONST / Oljemålningar / Oljemålning 13294169

nr 1329 4169

Einar Krüger

(1910-1988), Sverige

Oljemålning, Skärgårdsskymning. Signerad, daterad -37. Olja på pannå, 21x31 cm

Utrop:

600 kr

Såld:

250 kr

måndag 25 maj 2020
kl 18:32:53

Einar Krüger

Läs mer om Einar Krüger